Kontakt Administrasjon

Kontaktinformasjon:
69 13 25 00fosby@fosby.no
Kontortid hverdager:
07:00 – 16:00
Adresse:
Klokkergårdveien 17
1711 Sarpsborg
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.

Ansatte i Fosby Administrasjon

Her er en oversikt over alle våre dyktige ansatte i administrasjonen. Send e-post til fosby@fosby.no for forespørsler og andre henvendelser.
Eventuelt kan du ringe 69 13 25 00.

Administrasjon

Jon A. Fosby

Eier

901 43 998jon.fosby@fosby.no
Administrasjon

Arild Johansen

Økonomisjef

926 56 969arild.johansen@fosby.no
Administrasjon

Espen Benstigen

Økonomimedarbeider

976 61 557espen.benstigen@fosby.no
Administrasjon

May-Lis Karlsen

HR- og Personalsjef

928 19 665may-lis.karlsen@fosby.no
Administrasjon

Hanne Raae Hemansen

Lønns- og administrasjonsmedarbeider

95120805hannerh@fosby.no
Administrasjon

Gunnar Romfog

Mekaniker tyngre kjøretøy

91187912gunnar.romfog@fosby.no

Interesse-organisasjoner

Opplæringskontoret for service og samferdsel SA
OKAB
SfS BA
Sarpsborg Næringsforening
https://www.norskutleieforening.no/
SEF
PLF
NHO
KL_kranutleieer
MEF
Miljøfyrtårn
NAF

Meld deg på vårt nyhetsbrev!

Få gode tilbud på mail. Lorem en oppgave du trenger å få løst? Ta kontakt, så hjelper vi deg etter beste evne.

Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
Laster...